Master Internet, s.r.o.

Frontend kodér
Děláš rád weby? Už máš za sebou tvorbu alespoň jednoho pěkného webu postaveného na Wordpressu a chtěl bys získat příležitost komerční praxe?

Náplň práce: ​Tvorba a údržba webových stránek (převážně prezentací produktů společnosti), spolupráce s kolegy v týmu (grafik, copywriter, programátor, případně další).

Co všechno při této práci u nás využijete: HTML5, CSS3, JQuery, PHP, Wordpress, preprocesory CSS (Stylus, Less, Sass), Adobe Photoshop, GIT.

Bez jakých znalostí a dovedností se neobejdete:

  • Znalost HTML5, CSS3, JQuery
  • Základy PHP
  • Zkušenosti se systémem Wordpress
  • Schopnost samostatné i týmové práce
  • Spolehlivost a proaktivní přístup

Nabízíme:

  • Kariérní růst u jednoho z největších hostingových providerů a developerů mobilních aplikací v ČR
  • Kreativní využívání různorodých a moderních technologií
  • Práci na zajímavých interních projektech
  • Mladý motivovaný kolektiv
  • Individuální přístup k zaměstnancům
  • Spolupráci na IČO, plný nebo částečný úvazek
  • Firemní benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, homeoffice, flexibilní pracovní doba, občerstvení na pracovišti zdarma, kurzy angličtiny v pracovní době)