PRÁCE NA MÍRU

Marketingový specialista junior
AutoCentrum Elán

Náplň práce:

  • plánování a realizace marketingových kampaní
  • příprava a organizace eventů
  • tvorba kreativních obsahů a kampaní
  • zodpovědnost za marketingový rozpočet dané značky a jeho efektivita
  • spoluvytváření marketingové a prodejně-servisní strategie pro vybrané značky a provozovny
  • účast na vyhledávání obchodních a marketingových možností na trhu
  • komunikace s obchodním a servisním oddělením, médii a agenturami
  • spolupráce s dalšími členy marketingového týmu

Požadujeme:

  • zkušenosti na obdobné pozici výhodou, ale ne podmínkou
  • velmi dobré komunikační schopnosti, týmový duch
  • ochota učit se novým věcem
  • samostatnost a zodpovědnost, schopnost koordinace více činností
  • velmi dobrá znalost práce na PC
  • cit pro grafiku, kreativní myšlení
  • vcítění se do potřeb a očekávání zákazníků různých cílových skupin
  • min. SŠ vzdělání
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • smysluplnou, různorodou a kreativní práci v rychle se rozvíjející a finančně silné společnosti
  • přátelskou pracovní atmosféru
  • motivující finanční ohodnocení
  • možnost kariérního růstu
  • zaměstnanecké benefity (mobilní telefon, NTB, zdravotní volno, MultiSport kartu, příspěvek na stravování, firemní rekreační zařízení a jiné)