Quanta Human Resources CZ s.r.o.

CNC operátor v letecké výrobě
Budete pracovat na NC/CNC strojích v letecké výrobě, připravovat, dozorovat a kontrolovat výsledky,

Nabízíme:

  • Nadprůměrný výdělek - podle zkušeností a schopností, až 60.000 Kč
  • Práci na prestižních projektech pro špičkové firmy v letectví, automobilové výrobě a petrochemii
  • Stálou podporu
  • HPP, plné proplácení přesčasů
  • Příspěvek na stravování, penzijko a podobně

Náplň práce:

  • Příprava a obsluha CNC strojů pro provádění úkonů jako jsou například vrtání, broušení, frézování,...
  • Připravení zkušebního chodu pro ověření, že stroje produkují výstup podle požadavku
  • Kontrola a měření finálních produktů, jejich porovnání s požadovanými vlastnostmi

Požadujeme:

  • Schopnost porozumět, kontrolovat a v případě nutnosti upravovat výrobní proces na NC/CNC strojích
  • Schopnost čtení technických výkresů
  • Ochotu učit se a růst osobně i kariérně
  • Výhodou jsou zkušenosti s údržbou a/nebo programováním NC/CNC strojů, ideálně v letecké výrobě
  • Zkušenosti nás zajímají více než formální vzdělání