SEZÓNNÍ BRIGÁDY

Prodejce-barman projektu Fruitisimo a Sklizeno
OneTech, s.r.o.

Do svého týmu Fruitisimo a Sklizeno v obchodním centru Luka living (přímo na metru Luka) Praha 5 a Galerie Butovice hledáme nové usměvavé a komunikativní kolegy a kolegyně na pozici barmana/ky a prodejce.
Pokud hledáte hravou a kreativní práci, tak je tato pozice přímo pro vás.

NABÍZÍME:

  • dlouhodobou brigádu či poloviční úvazek, dle domluvy
  • dobré platové ohodnocení
  • práci v příjemném kolektivu
  • slevy na firemní sortiment
  • k výplatě zajímavé PRÉMIE

NÁPLŇ PRÁCE:

  • připravovat čerstvé ovocné a zeleninové šťávy
  • obsluhovat zákazníky v přátelské atmosféře a vždy s úsměvem
  • pracovat s pokladnou
  • dbát o čistotu a pořádek ve svěřeném prostoru
  • komunikovat s dodavateli

POŽADUJEME

  • nadšení a ochotu učit se novým věcem
  • aktivní přístup k práci a zodpovědnost
  • časovou flexibilitu
  • odpovědnost a samostatnost
  • vyučení v oboru není podmínkou, pouze šikovnost a chuť do práce
  • potravinářský průkaz
  • věk 18+
  • Odměna 100 – 140 Kč / hod