learn2grow s.r.o.

Specialista back office kapitálových trhů
Pro našeho klienta, dynamickou českou investiční společnost, hledáme kolegyni/kolegu na pozici Specialisty back office kapitálových trhů.

Co vás čeká

Budete zodpovědní za evidenci a kontrolu smluvní dokumentace, správu obchodů na finančních kapitálových trzích, přípravu platebních instrukcí a vytváření interních reportů.

Budete komunikovat česky i anglicky s bankami a depozitáři a vypořádávat obchody s cennými papíry.

Budete pracovat v týmu, ale i samostatně.

Co byste měli mít

Zkušenosti s prací v back office, ideálně ve finanční instituci.
Smysl pro zodpovědnost.
Pečlivost a smysl pro detail.
SŠ vzdělání.
Anglický jazyk na komunikativní úrovni.

Co bude Vaší výhodou

Bankovní praxe.
Vzdělání ekonomického zaměření.
Orientace v investičním prostředí.

Co vám můžeme nabídnout

Práci v profesionálním týmu v menší stabilní investiční společnosti.
Kanceláře v moderním prostředí na Praze 6 přímo na metru.
Služební notebook a telefon.