Dorset Management s.r.o.

Interní náborář pro oblast EMEA
Jako interní náborář pro oblast EMEA pomůžete formovat budoucnost firmy za využití expertního odhadu a náborářských zkušeností, dodávající profesionální služby.

Společnost People Matter a Dorset Recruitment ve spolupráci s Hexagon Manufacturing Intelligence vyvíjí nový náborářský systém a investuje do nejnovějších náborářských nástrojů s cílem otevřít v listopadu 2018 nové EMEA Recruitment Centre of Excellence v Praze.

Hexagon Manufacturing Intelligence je mezinárodní lídr v designu a výrobě unikátních aplikací měřících technologií a to  nejen pro průmyslové využití. Zaměstnanci mají možnost se zapojit do zajímavých mezinárodních projektů a my Vám dáváme možnost se k nim připojit a to jako Vedoucí Náborář pro oblast EMEA (Evropa, Blízký východ a Afrika) .

Náplň práce:

Jako interní náborář pro oblast EMEA pomůžete formovat budoucnost firmy za využití expertního odhadu a náborářských zkušeností, dodávající profesionální služby. Kandidátům poskytnete unikátní zkušenost, která pomůže Hexagon Manufacturing Intelligence vyniknout na trhu

Na samotném začátku budete součástí týmu sestávajícího ze 2 náborářů a vedoucího týmu, pracujícího až na 90 pozicích napříč EMEA.

Budete přímo zapojen do získávání, prověřování a výběru kvalifikovaných kandidátů a to pro nejrůznější technické role napříč oblastí EMEA, podporovat aktivní zapojení náborářského týmu (HR Obchodní partneři, zaměstnanci, náboroví manažeři) zajišťujícího specifický nábor v nejrůznějších regionech.

Budete zajišťovat trénink a vedení manažerů náboru a dohlížet na efektivitu a úspěšnost náborářského procesu. Budete spojovat náborové manažery a HR Obchodní partnery, dodávající kvalitní mezinárodní náborový servis.

Vybudování trvajících vnitřních vztahů v celé společnosti stejně jako s širokým HR týmem, bude základem pro roli, ve které budete stát ve středu a zajišťovat spojení klíčových obchodních partnerů, a náborový servis pro celou společnost.

Budoucnost:

Úspěch v EMEA regionu vám dá možnost pomoci Vedoucímu týmu navrhnout a vylepšit nový proces stejně jako implementovat nové nástroje a nápady. Vývoj náborářského servisu na globální úrovni povede k růstu a úspěchu celé společnosti, což přinese zajímavé celosvětové úkoly a potenciální možnosti přicházející s růstem týmu..

O Vás:

Máte zkušenosti s náborem a to s interním či z agentury. Zvládáte celý náborový proces s úspěšným dodáním vhodných kandidátů. Jste expertem v získávání kandidátů se zaměřením na sociální sítě. Umíte navrhnout a zavést strategie na základě „role by role“ a kampaní.

Máte za sebou prokazatelné úspěchy v zisku a náboru technických talentů a to mezinárodně. Zajišťovali jste mezinárodní vedení pro náborové manažery v oblastní náboru a pohovorů.

Jste obchodním partnerem a pracujete dobře jako součást rozsáhlého týmu. Zajišťujete, že vaše aktivity překonají očekávání, jste v kontaktu s každým náborovým manažerem s cílem pomoci a zajistit obsazení volných pozic

Máte pod kontrolou vaši vlastní náplň práce a priority, což Vám umožňuje zaručit a překonat nastavené cíle. Jste týmovým hráčem, který je vždy připraven podat pomocnou ruku svému týmu, s energetickou povahou a který je zapálený pro svou roli.

Plynule ovládáte angličtinu (v mluvené i psané formě) společně s Francouzštinou, Němčinou, Italštinou nebo Španělštinou.

Na závěr toho všeho jste zvídavý a neustále vyhledáváte nové výzvy, cesty zlepšení a zavedení nových náborářských funkcí a technologií na trh a investujete do tréningu a růstu vašich spolupracovníků.

Přihlaste se dnes.

Toto je skvělá šance zapojit se na samotném začátku do nového projektu, kde budete mít možnost udělat opravdovou změnu a ovlivnit vývoj nového náborářského systému a posunout tak vaši kariéru na mezinárodní úroveň.

Kontakt: Paul Mvers +420 727 820 760