learn2grow s.r.o.

Asistent/ka ve finanční instituci
Pro našeho klienta, českou investiční společnost, hledáme kolegyni/kolegu na pozici Asistenta/Asistentky Back Office.

Co vás čeká

V této roli budete mít na starosti administrativní podporu oddělení finančních a kapitálových trhů. Budete pracovat se smluvní dokumentací, poskytovat podporu při správě obchodů na finančních trzích, přípravě platebních instrukcí, komunikací s bankami a vypořádávání obchodů s cennými papíry.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Zkušenosti s administrativou.
  • Smysl pro zodpovědnost.
  • Pečlivost a smysl pro detail.
  • SŠ vzdělání.
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni.

Vaší velkou výhodou bude

  • Vzdělání ekonomického zaměření.
  • Znalost bankovního prostředí.
  • Zkušenost s prací v back office.

Co vám můžeme nabídnout

  • Příjemné a moderní prostředí v kancelářích v Praze 6.
  • Aktivní využití anglického jazyka.
  • Nástup možný ihned.
  • Prostředí prosperující a stabilní společnosti.
  • Vhodné pro absolventy.