PRÁCE NA MÍRU

Kontrolor/ka Brno
100% REWORK s.r.o.

Hledáte práci nebo chcete jen změnu? Nabízíme Vám možnost zařadit se do týmu, který klade důraz na kvalitu a podílí se na zvyšování kvality výrobků v automobilovém průmyslu.

Náplň práce

  • kontrola dílů pro strojírenský, zejm. automobilový průmysl
  • kontrola pohledových vad
  • vyřazování nekvalitních dílů nebo jejich drobné opravy
  • vypisování záznamu o kontrole dílů

Nabízíme

  • mzdu 105 Kč/hodina ve zkušební době, po zkušební době 115 Kč/hodina
  • stravenky
  • 2 dny zdravotního volna
  • pololetní odměny
  • příplatky ke mzdě dle odváděného výkonu
  • možnost využití zvýhodněných mobilních tarifů
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • pracovní oděv (boty, trička, mikiny atd.) a pomůcky
  • odměnu za doporučení nového zaměstnance
  • korektní jednání
  • zodpovědnou práci

Požadujeme

  • pečlivost, spolehlivost
  • flexibilitu – možnost občasného střídání pracovišť

Co je výhodou

  • zkušenost s výrobou, kontrolou kvality
  • ŘP sk. B

Práce vhodná pro OZP s docházením do firmy.