Pilulka Distribuce s.r.o.

Junior marketing manager CZ/SK
Internetová lékárna Pilulka.cz je pomyslná špička ledovce. Patří do skupiny projektů holdingu Pilulka Lékárna. Na trhu jsme již pátým rokem a spojujeme farmacii a nejnovější technologie směrem k zákazníkovi.

V České republice a na Slovensku se řadíme mezi největší hráče na farmaceutickém trhu.

Jsme firma, která zaměstnává přes 250 zaměstnanců, přesto si udržujeme start-up duch firmy (na centrále přes 50 kolegů). Nabízíme práci v moderních kancelářích u O2 arény na metru "Českomoravská". Na tuto pozici hledáme kolegu, který posílí naše Trade Marketingové oddělení. Toto oddělení se zabývá zviditelněním a podporou produktů na našich eshopech.

Co bude tvořit Vaši pracovní náplň?

  • Evidence marketingových aktivit v interních systémech.
  • Nastavování aktivit na webu a jeho kontrola.
  • Tvorba reportingů pro dodavatele i za celé oddělení.
  • Spolupráce při tvorbě tematických akcí a mailingu.
  • Příprava nástrojů pro trade marketingové oddělení - Airtable, Polymail, Trello,...
  • Komunikace s dodavateli ohledně smluvních spoluprací a nabídek.
  • Komunikace s dalšími odděleními ve firmě (produkty, grafici, nákup, obchod, apod.).
  • Organizace akcí za trade marketingové oddělení.
  • Zpracování podkladů k fakturaci pro účetní oddělení.

Co po Vás požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Uživatelská znalost PC
  • Proaktivní přístup, pečlivost, komunikativnost a samostatnost
  • Nejdůležitější vlastností je ovšem ochota učit se nové věci a nebát se komunikovat a experimentovat

Co Vám můžeme nabídnout my?

  • Nadstandardní platové ohodnocení a speciální odměny.
  • Široké pole realizace vlastních nápadů v projektu, který získal investice v řádu desítek milionů korun.
  • Volba režimu pracovního poměru.
  • Moderní, nové kanceláře jen 2 minuty od metra Českomoravská.
  • Přístup k firemním vzdělávacím zdrojům.
  • Přímý kontakt s majiteli společnosti.
  • Pořádáme společné firemní akce (hory, voda, kola, kultura, běžecké závody a spousta jiných zážitků)
  • Zaměstnanecké slevy na sortiment z naší nabídky.
  • Multisport Karta
  • Přátelský kolektiv s věkovým průměrem okolo 30 let.
  • Máme ostrůvek pro milovniky kafe, pro milovniky ranních vajíček a smoothie maker se taky najde.

Máte zájem?

Pošlete nám odkaz na svůj LinkedIn nebo CV.

Místo máme volné ihned!