Dorset Management s.r.o.

finanční koordinátor - účetní
Hledáme zkušeného specialistu v oblasti účetnictví, který doplní rostoucí mezinárodní tým. Na nově otevřené pozici budete pracovat jako kontaktní osoba pro partnerskou společnost zajišťující finanční a účetní služby.

Pro mezinárodní poradenskou společnost sídlící v Praze hledáme zkušeného specialistu v oblasti účetnictví, který doplní rostoucí mezinárodní tým. Na nově otevřené pozici budete pracovat jako kontaktní osoba pro partnerskou společnost zajišťující finanční a účetní služby.

Společnost má v současné době okolo 80 zaměstnanců pracujících v uvolněném a přátelském prostředí Pražských kanceláří v blízkosti metra.

Náplň práce:
Být kontaktním bodem pro externí partnerskou společnost zajišťující účetní služby a společně spolupracovat na tvorbě spolehlivého účetního systému pro Evropské projekty.
Kontrola práce externí společnosti, posuzovat finanční hlášení a reporty.
Provádět účetní potvrzení dle potřeby.
Kontrola daňových přeplatků
Dlouhodobá spolupráce, růst pozice, koordinace účetních aktivit poboček po celé EU

Požadavky:
Vzdělání a zkušenosti ve firemním účetnictví a finančnictví výhodou
Dobrá schopnost denně komunikovat v českém a anglickém jazyce
Dobré porozumění základním účetním principům jako akruální, platební a pohledávkové procesy a zúčtování.

Firemní výhody:
Dlouhodobá spolupráce a možnost profesního růstu, převzetí zodpovědnosti za další pobočky.
Pražská pobočka má mezinárodní přátelský tým. Zatímco firma je skutečně celosvětová, členové týmu si jsou velmi blízcí a spolupracují na projektech se zájmem o společný cíl a důrazem na využití schopností a zkušeností každého z členů.
Kanceláře se nacházejí v nově vybavených prostorech umožňujících práci v příjemném prostředí nedaleko zastávky metra a tramvaje.

Pokud máte o pozici zájem, kontaktujte Iaina pomocí e-mailu s přiloženým životopisem v anglickém jazyce.

Please read carefully and copy all of the below text into your email before sending any application to Dorset Management s. r. o., company ID No.: 246 92 336.

I agree that the Dorset Management s.r.o. ID No.: 246 92 336 will store my personal data (name, surname, date of birth, residence address, phone, fax, e-mail and information about my education, skills and professional experience) for the sole purpose of mediation of a job (including filing, editing and sorting of said data and its presentation to third parties from EU member states whose identity will be communicated to me), in accordance with the Act No. 101/2000 Coll. on Personal Data Protection for an unlimited period of time or till receipt of a written request to remove the data.

I confirm being made aware of my rights in connection with access to and protection of personal data.