D.I. SEVEN, a.s.

Provozní manažer/ka - Karlovy vary
Benefity: Služební automobil a telefon Nestereotypní a zajímavá práce Vedoucí pozice

Náplň práce:

Řízení svěřených zakázek (převážně úklid), kontrola výkonu služby a osobní dohled nad výkonem pracovníků. Budete osobně navštěvovat objekty našich klientů v rámci svěřeného regionu. Vaší náplní práce bude zejména řešení otázek personalistiky včetně zácviku a zaškolování nových pracovníků, plánování směn a komunikace se zákazníky. Vedoucí pozice s osobní odpovědností i zajímavým motivačním systémem. Nástupní mzda 26 000 - 28 000 Kč měsíčně.

Nabízíme:

  • dlouhodobou spolupráci
  • zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • pravidelný měsíční příjem
  • příjemné pracovní prostředí
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • ostatní služební výhody a bonusy
  • práci ve společnosti, která skutečně podporuje dětské domovy, útulky pro zvířata, handicapované a sportovní události

Požadujeme:

  • znalost práce na PC
  • trestní bezúhonnost
  • řidičský průkaz
  • samostatnost
  • časovou flexibilitu
  • loajalitu
  • zašlete nám prosím životopis společně s fotografií