Future Recruitment

Senior analytik
Pro našeho klienta, mezinárodní automobilovou společnost, hledáme vhodné kandidáty na pozici Senior analytik

Náplň práce:

Pravidelné analýzy prodeje, reporting
Analýza trhu vycházející z potřeb společnosti
Využití interních a externích zdrojů
Zodpovědnost za komplexní cyklus analýz – příprava dat, analýza dat, komentáře, doporučení
Komunikace s ostatními odděleními napříč společností
Zodpovědnost za vedení projektů
Identifikace tržních trendů a analýza vlivu na společnosti

Nabízíme Vám:

Motivující ohodnocení
Flexibilní pracovní doba, občasné
Mobilní telefon
Firemní benefity – slevy na sport, kulturu, dovolenou, firemní služby a produkty, zvýhodněné firemní tarify na telefon pro soukromé účely

Požadujeme:

Analytické myšlení, důslednost a kreativita
Anglický jazyk na komunikativní úrovni
Min. 2 roky praxe na obdobné pozici, zkušenost s vedením projektů
Pokročilé programování maker, práce s databázemi, zpracování analýz a prezentací
MS Excel - expertní uživatelská znalost