Master Internet, s.r.o.

Samostatná účetní
Hledáme posilu pro naše účetní oddělení, která by ze začátku pomáhala naší hlavní účetní s analytikou účtování na střediska, zakázky. Bude se jednat zejména o přijaté faktury. Postupně by přebrala kompletní účetnictví firmy.

Náplň práce:

  • zpracování faktur, fakturace a likvidace faktur
  • zajišťování dat pro zpracování faktur
  • pořizování a expedice faktur odběratelům a vypracovávání prvotních podkladů pro zpracování faktur a účetnictví
  • kontrola správnosti dodaných faktur a jejich evidence

Postupné přebírání komplexního účetnictví firmy:

  • práce s jednotlivými projekty, příprava pro externí investice, dotace a jiné způsoby financování
  • základní příprava podkladů pro financování, výkazy, komentáře, seznamy leasingů, úvěrů, přípravné práce …
  • působit jako zástup za účetní v době její nepřítomnosti
  • odborný růst v rámci měsíců, „kariérní“ posun v řádu let
  • Práce v účetním systému Pohoda (Pamica)

Bez čeho se na této pozici neobejdete?

  • Zkušenosti z oblasti účetnictví (podvojné účetnictví pro firmu) alespoň 2 roky
  • ideálně VŠ vzdělání, ale není podmínkou
  • Zájem vést účetnictví pro jednu firmu, dělat ekonoma
  • Analytické myšlení, pečlivost

Nabízíme:

  • Odborný a kariérní růst
  • Individuální přístup k zaměstnancům
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Homeoffice
  • Flexibilní pracovní doba
  • Občerstvení na pracovišti zdarma
  • Kurzy angličtiny v pracovní době
  • Multisport karta