D.I. SEVEN, a.s.

Pracovník zásahové skupiny - Sedlčany (Hrachov)
Náplň práce: Kontrola objektů napojených na PCO.

Benefity:

  • Až 100% příspěvek na certifikát strážný 68-008-E (při době zaměstnání 12 měsíců a více)
  • Přizpůsobení směn Vašim potřebám (po dohodě v týmu)
  • Nestereotypní a zajímavá práce
  • Školení (profesní rozvoj)

Nabízíme:

  • dlouhodobou spolupráci
  • zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • pravidelný měsíční příjem
  • zaměstnavatelem hrazené výcviky sebeobrany / semináře pro výkon činnosti ZS
  • zaměstnavatelem hrazené střelby
  • práci ve společnosti, která skutečně podporuje dětské domovy, útulky pro zvířata, handicapované a sportovní události
  • individuální přístup
  • přátelský kolektiv

Požadujeme:

  • spolehlivost
  • trestní bezúhonnost
  • dobrý zdravotní stav
  • zkouška odborné způsobilosti - certifikát strážný 68-008-E (možnost dodělat u nás)
  • ochotu pracovat denní i noční služby
  • pracovitost
  • zkušenost
  • fyzická a psychická zdatnost
  • aktivní řidič
  • řidičský průkaz
  • loajalitu