Zásilkovna s.r.o.

Vedoucí směny v logistickém skladu - Olomouc
HLEDÁME NOVOU KOLEGYNI/KOLEGU DO NAŠEHO TÝMU NA POZICI VEDOUCÍ SMĚNY V LOGISTICKÉM SKLADU Pojďte s námi růst. Otevřete se novým zkušenostem. Získejte práci v české výjimečné společnosti.

Co nabízíme:

  • dvousměnný provoz 03-11:00 hod. / 14-22:00 hod.
  • příjemné pracovní prostředí
  • nástupní plat 20 000 Kč
  • přátelský kolektiv
  • stravenky ve výši 100 Kč/den, plně hrazené zaměstnavatelem
  • po půl roce navýšení mzdy

Co požadujeme:

  • zodpovědnost
  • důslednost a svědomitost
  • pečlivost
  • týmového ducha
  • řidičský průkaz sk. B

Náplň práce :

  • Řízení a organizace práce skladníků na směně
  • Manipulace se zásilkami
  • Odpovědnost za bezproblémový průběh směny
  • Dodržování stanovených procesů
  • Administrativní práce spojená se skladem
  • Dodržování pokynů nadřízeného

Nástup ihned

Zaujali jsme Vás? Pošlete nám životopis.

Chceme Vás poznat. Když budeme mít pocit, že se Vám u nás bude líbit, setkáme se osobně.