EMTC - Czech a.s.

U nás to recepcí jen začíná

Co pro nás tato pozice znamená?

Jste prvním místem kontaktu s naší skupinou společností, do které patří  EMTC - Czech a.s. jako mateřská společnost a dále společnosti Lipa Learning a Airjobs.cz, které jsou její dceřiné společnosti.

Recepce pro nás není jen místem, ale velmi důležitým článkem celé firemní kultury. Pojďte se podívat, co všechno našim recepčním nabízíme!

Možná hledáme právě tebe –  milou a usměvavou osobnost s reprezentativním a profesionálním vystupováním, která se nebojí pracovat, rychle se učí novým věcem a je ochotná a samostatná.

Tvoje schopnosti?

·  Zodpovědnost

·  Zvládání stresových situací

·  Produktivita

·  Základy anglického jazyka

Tvá náplň práce bude různorodá:

·  Evidence a objednávání kancelářských potřeb, občerstvení

·  Administrativní podpora týmu – vyřizování pošty, evidence

·  Zodpovědnost za organizování kalendáře ve společnosti

·  Komunikace s klienty a kolegy z jiných oddělení

·  Vítání návštěv, včetně jejich uvádění

·  Kontrola zasedacích místností

Zkušenosti na obdobné pozici uvítáme, ale nevyžadujeme.

U nás se můžeš těšit na tým, který dokáže tvou práci ocenit, na zajištění kariérního růstu a množství benefitů, jako jsou např.:

·  Multi-Sport karta s příspěvkem zaměstnavatele

·  Vzdělání – nabízíme jazykové, ale také odborné vzdělání, které probíhá v pracovní době

V neposlední řadě tady máme speciální benefit pro recepční, a to příspěvek na dress code v hodnotě 1500 Kč.

Zní to dobře? Tak neváhej a zašli nám svůj životopis s fotografií.

Budeme se těšit!