Asistentka CZ, s.r.o.
 
 
 
 
Klenot na pozici Asistentky
Z pohodlí své židle zpracováváš úkoly a požadavky klientů, vyřizuješ telefonáty a přemýšlíš, jak bys ulehčila klientům jejich práci, zaznamenáváš a předáváš informace, organizuješ schůzky, spravuješ kalendáře a jsi ambasadorem informačních linek.

Pro naši Aničku, Manažerku projektu Osobníasistentka.cz, hledáme klenot na pozici Asistentky :)

Projekt Osobniasistentka.cz vznikl před 5 lety a od té doby jsme na trhu posbírali mnoho zkušeností a postřehů, které Ti rádi předáme. Služba osobniasistentky.cz je oblíbená po celém světě a v České republice jsme průkopníky této služby, jednoduše nám patří krásné prvenství :)

Proč právě klenot? Práce na pozici Asistentky není nic jednoduchého, chce to pozitivního, týmového i samostatného ducha, kterému trošku stresu vrásky nezpůsobí. Pohodáře, který bere úkoly jako výzvu nikoliv jako nutné zlo. U nás se nudit nebudeš, úkoly jsou různorodé, jednou hledáš dodavatele ovčí vlny na Srí Lance a po druhé zajišťuješ semináře a hotely. A ve vší skromnosti a po osobní diagnostice bychom rádi podotkli, že náš tým se skládá ze samých báječných klenotů :)

 

Proč právě klenot?

Práce na pozici Asistentky není nic jednoduchého, chce to pozitivního, týmového i samostatného ducha, kterému trošku stresu vrásky nezpůsobí. Pohodáře, který bere úkoly jako výzvu nikoliv jako nutné zlo. U nás se nudit nebudeš, úkoly jsou různorodé, jednou hledáš dodavatele ovčí vlny na Srí Lance a po druhé zajišťuješ semináře a hotely. A ve vší skromnosti a po osobní diagnostice bychom rádi podotkli, že náš tým se skládá ze samých báječných klenotů :)

Čím by měl náš klenot oplývat?

Začneme tím nejdůležitějším, měl by to být především klenot duchaplný se smyslem pro humor, schopný multitaskingu a preciznosti. Dále pokračujeme se schopností určit si priority a vytyčit si jasné cíle v plnění úkolu, mít vybroušený český jazyk, angličtinu, se kterou zvládneš v pohodě převzít vzkaz a domluvit se na základních záležitostech, nebát se zeptat, když nevíš a především být vždy a včas připraven plnit přání klientů. Pracujeme s Excelem a tak je důležité s ním vřelý vztah a umět ho ovládat. Klenot s bonusem je pro nás ten, kdo má již zkušenost s péčí o zákazníka či s pozicí asistentky.

Jaká Vás čeká odměna a čím budeš motivován, milý klenote?

Nejsilnějším argumentem je samozřejmě již zmíněná báječnost členů týmu. Pěkná finanční odměna a stravenky v hodnotě 80 Kč, aby nám klenot nehladověl. Máš možnost lépe si organizovat svůj čas, díky možnosti směn (8:00 - 16:30 či od 10:30 do 19:00). Budeme Tě vzdělávat v naší akademii osobního rozvoj. Naše klenoty podporujeme v jejich kariérním růstu a družíme se a ne že ne, naše HR Manažerka Klárka ráda vymýšlí fajn firemní akce.