Práce pro lepší BUDOUCNOST

Koordinátor hotelových rezervací
Travel Service, a. s.

Pracovní náplň:

  • Zajišťování hotelových rezervací pro posádky
  • Komunikace s hotely
  • Práce se systémy AIMS, EFA
  • Pracovní doba na 12hod směny (svátky, víkendy, denní/noční směny)

Nabízíme:

  • Zázemí největší české letecké společnosti působící na trhu v ČR od r. 1997
  • Moderní pracoviště v Praze 6 – Ruzyně, přibližně 10 min. autobusem od metra Nádraží Veleslavín směr letiště
  • Zajímavou práci v dynamickém a atraktivním prostředí v oblasti mezinárodního cestovního ruchu
  • Práci na plný pracovní úvazek na dobu určitou po dobu jednoho roku s možností prodloužení
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Zaměstnanecké výhody

Lokalita:

  • Budova Travel Service, Praha 6, K Letišti 1068/30

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání s maturitou, dopravní obor výhodou - vhodné i pro absolventy
  • Pracovní zkušenost z oblasti letecké dopravy výhodou
  • Aktivní pokročilá znalost AJ – nutná komunikace po telefonu/emailu, další cizí jazyk vítán
  • Znalost práce na PC – MS Office, Outlook a internet
  • Čistý trestný rejstřík
  • Psychická odolnost vůči změnám, pečlivost, analytické schopnosti, zodpovědnost, flexibilita
  • Ochota učit se novým věcem