NET and GAMES a.s.
 
 
 
 
GAME DEVELOPER C++ - junior či ostřílený profík
Chceme parťáka, který hledá svět her a C++ je jeho kamarád. Budeš se podílet na vývoji nového herního systému. Grafici nakreslí zadání a tvým úkolem je tuto tuto grafiku rozpohybovat tak, aby to hráče bavilo.

Co bys o nás měl vědět?

I KAJOT má svůj IT tým! Naše hry mají úspěch a tak potřebujeme hravého programátora na posílení herního týmu C++. A koho hledáme? Parťáka, který si rád hraje, má chuť přicházet s novými nápady a vylepšeními. Nenabízíme Ti práci, ale příležitost se podílet na něčem netradičním.

Jsi náš člověk, jestli:

· hledáš svět her a vše, co s ním souvisí.

· C++ je tvůj kamarád. Máš za sebou už pár (i menších) projektů.

· nebojíš se přijít s vlastním návrhem. Budeš se podílet na vývoji nového herního systému. Konkrétně: grafici nakreslí zadání a tvým úkolem bude tuto grafiku rozpohybovat tak, aby to hráče bavilo.

· oceníš, když rychle uvidíš výsledky své práce.

· měl bys mít i uživatelskou znalost Gitu. Programy je nutné udržovat ve více verzích dle odlišné legislativy v jednotlivých zemích.

· zapadneš do našeho vývojářského týmu cca 20 kluků a holek, kteří pracují na vývoji her, serveru i HW.

Proč bys to měl u nás zkusit?

· Můžeš růst stejně rychle jako my.

· Dostaneš se i k dalším věcem, např. vývoji servisního menu, také v C++ a grafickém enginu cocos2dx.

· Přičichneš i k podpoře dohledového centra a „qvéáčka“; pokud na tebe projde chyba, zjistíš, kde se stala (ve hře, HW, operační systém či konfigurace) a buď sám opravíš nebo předáš na odpovědného kolegu.

· Nebudeš vědět – poradíš se. Zkušení kolegové tu jsou pro Tebe!

· Týmová spolupráce není jen heslo. Nikdo Tě nebude dirigovat zpoza stolu, ale i šéf týmu bude v terénu s tebou a společně budete ladit výsledný produkt.

· A pak je tu pár drobností – odměny, benefity, stravenky, kafe, čerstvé ovoce, bezva tým, dress code free…

Nahlédni pod pokličku Kajotu na https://youtu.be/zDIv6ohxyG4 . Dozvíš se víc o tom, kdo jsme, co-jak-kde děláme. Určitě budeš příjemně překvapen. A pak už stačí jen dát o sobě vědět, třeba odkazem na LinkedInový profil nebo přes kariérní straánky kajot.kariera.cz.

Zasláním životopisu a dalších osobních materiálů s tvými osobními údaji dáváš souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování osobních údajů podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tvoje materiály budou považovány za důvěrné a bude s nimi nakládáno v souladu s uvedeným zákonem. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.