123-práce.cz s.r.o.

Obsluha vstřikovacího lisů - Třebčín, Prostějov
– obsluha vstřikovacích lisů (režim poloautomat / automat) – práce s výlisky (kontrola, opracování, identifikace dílů, třídění, balení)

Obsluha vstřikovacích lisů  -  Třebčín, Prostějov

Požadujeme:

  • minimální dosažené vzdělání základní
  • manuální zručnost, dobrý zdravotní stav
  • praxe v oboru výhodou
  • samostatnost, spolehlivost a pečlivost

Náplň práce:

  • obsluha vstřikovacích lisů (režim poloautomat / automat)
  •  práce s výlisky: lisování, začišťování a kontrola plastových dílů

Nabízíme:

  • DPČ, HPP
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • mzda 16 000 - 22 000 Kč
  • docházkový bonus až 1 500 Kč
  • stabilní zázemí prosperující firmy
  • dlouhodobá pracovní jistota
  • svoz z Olomouce - zdarma
  • příjemné čisté pracovní prostředí
  • možnost přesčasů, od kterých se odvíjí vyšší platové ohodnocení
  • získejte odměnu za doporučení nového zaměstnance

Směnnost:

  • 12 hod. směny - nepřetržitý provoz, krátký / dlouhý týden

Kontakt: 775 337 672

E-mail: kravcenko@123-prace.cz