B E K O Engineering, spol. s r.o.

HW vývojář elektro – světelné systémy automotive
Přijmeme pracovníka na pozici HW vývojář elektro

Náplň práce:

  • Participace na vývoji světlených systémů pro automobilový průmysl (přední / zadní osvětlení)
  • Spolupráce s projektovým týmem vč. optiků a konstruktérů v mezinárodním prostředí
  • Komunikace s dodavateli, řešení technických otázek
  • Vytváření technických podkladů a specifikací dle požadavku zákazníka
  •  Lokalita: Nový Jičín, Praha

 Požadujeme:

  • SŠ/VŠ - vzdělání elektrotechnického směru, praxe není nutná
  •  Základní uživatelská znalost nástrojů pro návrh PCB (OrCAD, Eagle, Altium)
  • Znalost problematiky při osazování a výrobě desek plošných spojů
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni
  • Spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost
  • Rychlá adaptace na nové prostředí
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Ochotu cestovat v rámci ČR i zahraničí

 Nabízíme Vám:

  • Práci pro renomované zákazníky
  •  Individuální finanční ohodnocení
  • Odborný i pracovní růst
  • Příjemné pracovní prostředí
  •  Firemní bonusy, příspěvky na dovolenou, penzijní pojištění, stravenky,služební automobil, mobil, možnost služebního bytu, teambuildingy, kafeterie, multisposport karta
  • Možnost práce v zahraničí
  • Pobočky: Liberec / Praha / Brno / Plzeň / Bratislava / Žilina