D2Automation s.r.o.

Elektromechanik pro montáže jednoúčelových strojů
Hledáme posilu do mladého, přátelského týmu na pozici Elektromechanika, a proto pokud tě baví a láká automatizace přidej se k nám. Nástup ideálně prosinec 2018/leden 2019

Požadujeme:

  • vzdělání SOU s maturitou nebo SPŠ, event. pouze OU
  • praxe v údržbě nebo servisní podpoře vítána, bez praxe zaučíme
  • zručnost a znalost práce s nářadím
  • základní znalost čtení elektro dokumentace a technických schémat vítána
  • komunikativnost, spolehlivost, schopnost a ochota učit se nové věci
  • ŘP skupiny B, vyhláška 50

Náplň práce:

  • montáž a instalace elektrický a elektronických komponent při výrobě jednoúčelových strojů
  • montáž elektroinstalace na zařízení, příprava rozvaděčů, ovládajících prvků a panelů
  • podpora při oživování a ladění strojů a zařízení
  • asistence při instalaci a předání zařízení u zákazníka
  • zařazení v týmu elektromontáže
  • podřízenost vedoucímu výroby
  • přímá spolupráce s oddělením elektro projekce
  • práce ve výrobní hale 80%, montáže a instalace u zákazníka 20%

Nabízíme:

  • zázemí stabilní technologické společnosti
  • přátelský pracovní kolektiv
  • práci na zajímavých projektech
  • firemní číslo s datovým balíčkem i pro soukromé využití
  • odborné a jazykové vzdělávání
  • prémie přímo navázané na pracovní výkon