Ateliér DPK, s.r.o.

Projektant pozemních staveb
Zavedená projekční kancelář Ateliér DPK, s.r.o. přijme nového kolegu do oddělení pozemních staveb.

Náplň práce:

  • projektování rodinných a bytových domů, administrativních a průmyslových objektů
  • koordinace profesí
  • zpracovávání dokumentace od studie po prováděcí projekt
  • projednávání s dotčenými institucemi

Požadujeme:

  • ovládání programu AutoCAD na velmi dobré úrovni
  • ovládání MS Office
  • SŠ nebo VŠ se zaměřením na pozemní stavby
  • praxe je výhodou ne nutností
  • svědomitost, pečlivost, ochotu pracovat a učit se novým věcem

Nabízíme:

  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou při nástupu
  • pružnou pracovní dobu
  • zaškolení pro absolventy
  • adekvátní mzdu
  • zaměstnanecké benefity

Pokud Vás nabídka zaujala, zareagujte prosím prostřednictvím serveru Jobs.cz: https://www.jobs.cz/rpd/1321795972/?rps=233