Zásilkovna s.r.o.

ŘIDIČ/ŘIDIČKA, SKLADNÍK/SKLADNICE PARDUBICE
Zásilkovna s.r.o. Vám nabízí zázemí rostoucí moderní společnosti, jedničky na českém trhu v počtu výdejních míst v nejrychleji se rozvíjejícím segmentu online prodeje. Zajišťujeme vlastní přepravu zboží pro e-shopy na naše výdejní místa.

Pracujte v přátelském kolektivu.

Získejte pracovní příležitost v české výjimečné, inovativní společnosti.

Náplň práce:

  • rozvoz a svoz zásilek
  • nakládka zboží
  • výběr dobírek
  • komunikace s klienty
  • práce ve skladu: balení a třídění zásilek

Požadujeme:

  • řidičský průkaz sk. B, praxe s řízením dodávky
  • manuální zručnost a fyzickou zdatnost, samostatnost
  • seriózní přístup k zákazníkům, asertivitu a empatii
  • flexibilitu, odolnost vůči stresu
  • výpis z rejstříku trestů
  • práce vhodná spíš pro muže (zvedání balíků 15kg+)
  • spolehlivost a pracovitost

Nabízíme:

  • práci ve stabilní české společnosti
  • příjemné prostředí v kolektivu
  • rozmanitou práci
  • možnost profesního růstu ve firemní struktuře
  • stravenky 100/Kč den, plně hrazené zaměstnavatelem

Zaujali jsme Vás? Pošlete nám životopis.

Chceme Vás poznat. Když budeme mít pocit, že se Vám u nás bude líbit, setkáme se osobně.