AD EMPLOYMENT s.r.o.

Elektronik specialista
Údržba elektronických systému strojů a zařízení.

Požadujeme:

  • Středoškolské odborné vzdělání - učební obor – slaboproud , mikroelektronika (přip. příbuzný obor),
  • znalost diagnostiky řídicích systému Siemens ,orientace v sw S7, kamerové systémy, robotické systémy,
  • praxe 2 - 3 roky v oboru,
  • znalost AJ, případě NJ na komunikační urovní výhodou,
  • znalost SAP vítána,
  • uživatelská znalost MS Office,
  • ochota učit se nové věci,
  • odolnost vůči stresu.

Náplň práce:

  • Spolupráce s linkovými údržbáři při opravách strojů a zařízení
  • Spolupráce s linkovými údržbáři při provádění plánovaných údržeb zařízení
  • Spolupráce s odd. průmyslového inženýrství při zavádění nových technologii.
  • Spolupráce s odd. průmyslového inženýrství na provádění optimalizací výrobních zařizení.
  • Spolupráce s odd. průmyslového inženýrství při zadávání požadavků na nové technologie, účast na přejímkách nové technologie.
  • Spolupráce se skladem údržby na vytipování elektrických náhradních dílů

Nabízíme:

  • Mobilní telefon,
  • Voná pracovní doba
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění,
  • dovolená 5 týdnů,
  • vzdělávací kurzy,
  • školení,
  • závodní stravování,
  • firemní akce, 13. plat