M-SOR s.r.o.
 
 
 
 
Obchodní zástupce pro zahraničí (DE, UK, SWE, SK)
Hledáme obchodníky s výbornou znalostí němčiny, angličtiny, nebo švédštiny a regionů Evropy (Německo, Rakousko, Anglie, Slovesko, Švédsko). Pokud vás obchod a jeden z těchto regionů a jazyků baví, hledáme vás.

Skvělá práce, ve které využijete Váš obchodní talent a znalosti němčiny k něčemu, co Vám dává smysl a kvůli čemu budete ráno vstávat plni energie a nadšení do dalšího dne.
Z našich statistik víme, že průměrný obchodník u nás může skrze kurzy, které sjedná, zachránit až 2 lidské životy měsíčně. Příběhy těchto lidí se k Vám dostanou, občas se s nimi i potkáte a Vy na sebe budete moci být právoplatně hrdí.

Čeká na Vás: 

- firemní telefon
- odměna 30 000 – 90 000 Kč měsíčně
- provize a bonusy, které nemají strop
- práce na IČ / HPP

Jaké přínosy má spolupráce s námi?

Získáte vysokou míru svobody. Je nám jedno, zda budete skvělý výkon podávat z naší kanceláře nebo z lehátka u bazénu či na pláži.
Plná podpora týmu Vám umožní, že se budete moci soustředit pouze na obchod a nebudete zahlceni papírováním ani zbytečnými formalitami.
Ve skvělé firmě, která chce mnohé změnit a zanechat za sebou hmatatelnou stopu, se budete podílet na hlavním smyslu naší práce, kterým je záchrana životů. Aktuálně jich máme na kontě 37 a počet dál narůstá. Kromě nich je mezi námi více než dvanáct tisíc lidí, kteří prošli našimi kurzy v ČR, stovky odškolených firem a desítky zahraničních příležitostí, které čekají třeba právě na Vás. Máte možnost .
Víme, že máme pouze 10% klientů spokojených a 90% nadšených. Víme, že po našich kurzech je hlad, a to jak u nás, tak v zahraničí. Nicméně ještě zdaleka nejsme všude, a proto má dobrý obchodník právě nyní skvělou příležitost využít ten nejvhodnější okamžik.
Jedná se o produkt, který nemá obdoby. Budete nabízet něco jedinečného, čím si snadno získáte zájem a pozornost klientů.
Nástupní pozicí to u nás končit nemusí. Můžete růst a dle svých znalostí a dovedností získat příležitost podílet se i na dalších zajímavých projektech.

A jaký přínos budete mít Vy pro nás a společnost?

Obsadili byste klíčovou pozici ve firmě. Bez aktivního získávání nových zájemců bychom jen těžko vytvářeli nové hrdiny dnešní doby.
Díky Vám budeme moci zachránit násobně více životů. 1 obchodní zástupce dokáže zachránit 1-2 životy za měsíc!
Kurzy, které prodáváte, reálně někomu pomohou (zachrání život, zpříjemní práci, předejít zranění, zvýší sebejistotu).
Pomocí kurzů měníme lidem myšlení a tím zlepšujeme společnost.