Master Internet, s.r.o.

Tester/ka aplikací
Naše divize pro vývoj aplikací přechází z manuálního testování na automatické a ráda by do svého testerského týmu přivítala novou posilu, která už má ideálně alespoň rok praxe s automatickým testováním a nebude se bát předat své know-how dál do týmu.

Náplň práce: Manuální a automatické testování zejména mobilních a webových aplikací (iOS, Android, web, občas dekstopy Windows a Mac). Dále zavádění nových technologií, L2 support a menší psaní dokumentace.

Pracovat budete s následujícími technologiemi a nástroji: Appium, Selenium, Katalon, Jira

Bez jakých znalostí a dovedností se neobejdete:

-schopnost psát testovací scénáře

-zkušenost s manuálním testováním

-zkušenost s psaním testů pro iOS, Android či web - Appium, Selenium atp.

-chuť a ochota samostatně se naučit nové technologie, zavést je a předat znalosti do týmu

výhodou:

- zkušenost s agilním vývojem (plánujeme v Jiře)

Nabízíme:

-Práci na zajímavých interních i zakázkových projektech

-Volnost při volbě používaných technologií

-Zábavný a přátelský kolektiv

-Možnost přivést si do práce svého psího kamaráda (už tu dva máme  )

-Zázemí zavedené pobočky nám umožňuje práci na interních projektech

-Možnost podílet se na rozvoji nové divize pro vývoj mobilních aplikací

-Spolupráci na HPP nebo IČO

-Firemní benefity (5 týdnů dovolené, stravenky 100 Kč, možnost homeoffice, flexibilní pracovní doba, občerstvení na pracovišti zdarma, Multisport karta, kurzy angličtiny v pracovní době, fotbálek…)