Famiro Consult s.r.o.

Referent marketingu - 20 - 60000,-
Jsme firma zabývající se konzultační činností a tvořením distribučních sítí pro korporátní dluhopisy. Právě teď rozšiřujeme naše konzultantské teamy. Dluhopisy se v ČR rychle stávají nejvyhledávanějším produktem na investičním trhu.

Náplň práce

  • kontakt se zákazníky po telefonu
  • vyřizování emailových a telefonických dotazů zákazníků
  • práce s interní databází
  • vyřizování objednávek zákazníků
  • administrativní činnost související s výkonem zákaznické podpory

Požadujeme

  • schopnost komunikovat se zákazníkem
  • výborné komunikační dovednosti bez vad řeči
  • vynikající znalost českého jazyka
  • příjemný poutavý projev
  • preciznost, samostatnost, flexibilitu
  • znalost oblasti dluhopisů, spoření a investování velkou výhodou

Nabízíme

  • práce na HPP
  • stabilní a perspektivní společnost
  • práce na 8 hodin denně
  • kvalitní zaškolení, následné dlouhodobé vzdělávání a odborné vedení
  • přátelský pracovní kolektiv, malý a stabilní pracovní tým
  • pracoviště na Praze 4
  • nástup možný IHNED