Správa služeb hlavního města Prahy

Vedoucí oddělení rozpočtu a evidence majetku
Sestavuje návrh rozpočtu organizace. Kontroluje hospodaření podle rozpočtu včetně sledování vývoje...

Pracovní pozice

  • Vedoucí oddělení rozpočtu a evidence majetku

Náplň práce

  • rozpis, sledování a analýza čerpání rozpočtu
  • sestavování návrhu rozpočtu
  • příprava rozboru hospodaření
  • kalkulace cen
  • vedení agendy majetku

Kvalifikační požadavky

  • vysokoškolské vzdělání ekonomického směru v bakalářském/magisterském studiu, nebo vyšší odborné vzdělání

Další předpoklady

  • pečlivost, samostatnost, flexibilita, analytické myšlení
  • znalost MS Office (excel) na vyšší úrovni
  • znalost EIS GINIS výhodou
  • znalost účetniství příspěvkových organizací výhodou
  • znalost zákona č. 250/2000 Sb., o rozpočtových pravidel územních rozpočtů
  • znalost zákona č. 151/1997 Sb., o oceňování majetku
  • znalost vyhlášky č. 270/2010 Sb., o inventarizaci majetku a závazků
  • zkušenost s vedením kolektivu, komunikační schopnosti
  • znalost sestavopvání rozpočtu příspěvkových organizací výhodou
  • doplňková činnost organizace

Nabízíme

  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • stravenky
  • 25 dnů dovolené
  • 4 dny indispozičního volna
  • možnost nástupu - dle dohody