EKOSPOL a.s.

Marketingový specialista
EKOSPOL, jako lídr developerského trhu, působí na českém trhu již od roku 1992, od té doby úspěšně zrealizoval více než 50 velkých developerských projektů a další desítky projektů připravuje.

Co bude Vaším úkolem:

  • Příprava marketingových kampaní včetně grafických návrhů pro Ekospol a Zoo Tábor
  • Návrhy a realizace kampaní na sociálních sítích (Facebook, Twitter, YouTube…)
  • Správa prezentace projektů a bytů u největších realitních portálů
  • Návrhy a realizace pravidelného emailového newsletteru
  • Spolupráce při tvorbě propagačních materiálů a jiných offline aktivitách
  • Administrace webových stránek společnosti

Co od Vás očekáváme:

  • Vysokoškolské vzdělání
  • Zkušenosti s vedením marketingových kampaní
  • Perfektní znalost Google analytics
  • Zkušenosti s editací webů
  • Marketingové a analytické myšlení
  • Pečlivost, smysl pro detail, proaktivní přístup
  • Zájem o oblast rezidenčního developmentu

Co Vám dá výraznou výhodu:

  • Znalost PPC kampaní a dalších marketingových nástrojů
  • Zkušenosti s tvorbou bannerů
  • Praktická znalost grafických programů (Photoshop, GIMP, Illustrator apod.)
  • Zkušenosti s tvorbou a správou e-mailingových kampaní
  • Výborná znalost AJ

Co Vám nabídneme:

  • Práci na atraktivních projektech v hodnotě miliard korun, které mění tvář Prahy
  • Jistotu zaměstnání u stabilní firmy s tradicí, která patří mezi 50 největších rezidenčních developerů ve střední a východní Evropě, nositele ocenění TOP 100 nejstabilnějších českých firem podle ČEKIA Stability Award
  • Motivační finanční ohodnocení (dle týdeníku Ekonom nejvyšší průměrnou mzdu ve stavebnictví)
  • Rychlý kariérní růst
  • Profesionální a přátelský kolektiv – jsme tým a táhneme za jeden provaz
  • Možnost seberealizace a uplatnění vlastních nápadů
  • Neformální dresscode – záleží na Vás, v čem se cítíte nejlépe
  • Žádný velký open space, jen útulné kanceláře
  • Atraktivní lokalitu pracoviště s výbornou dopravní dostupností
  • Stravenky
  • Sportovní vyžití ve volném čase – Multisport kartu
  • Nadstandardní lékařskou péči v Nemocnici Na Homolce
  • Finanční odměny při životních jubileích
  • Osobní daňové a právní poradenství od zkušených kolegů
  • Výhodné zaměstnanecké podmínky při koupi bytu (a také zvýhodnění a slevy u našich dodavatelů)

Finanční ohodnocení:

  • Roční mzda: 600.000 – 800.000,- Kč

Podmínkou účasti ve výběrovém řízení je zaslání strukturovaného životopisu s přiloženou fotografií skrze odpovědní formulář, e-mailem nebo poštou.