Práce pro lepší BUDOUCNOST

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-ICE H.Králové
Provident Financial s.r.o.

Náplň práce:

  • zpracování dat v interním systému - zadávání a kontrola peněžních transakcí a aktualizace kontaktních údajů zákazníků, spravovat agendu obchodních zástupců - připravovat smlouvy o obchodním zastoupení a dodatky ke smlouvě, provádět vyúčtování v interním systému, zodpovídat a zpracovávat dotazy/požadavky zákazníků a obchodních zástupců, vydávat a přijímat zálohy a vést související evidenci všech přijatých i vydaných záloh a hotovostních plateb, připravovat podklady pro reporting do nebankovních registrů, administrace smluv - tisk, kontrola, třídění a archivace, podpora kolegů primárně z obchodního oddělení (manažery i obchodní zástupce) ''v boji'' s administrativou

Požadujeme:

  • SŠ s maturitou, zkušenosti s administrativou (třeba i jen brigádně)
  • komunikace
  • zákazník na prvním místě, pečlivost
  • spolehlivost, MS Ofiice - zejména Word a Excel

Nabízíme:

  • budete součástí malého, přátelského týmu, kde si všichni tykají, různorodá práce v administrativě, kariérní růst, stanete se součástí mezinárodní společnosti, flexibilní pracovní doba, 25 dnů dovolené, sick days, čaj a kávu v kanceláři, stravenky
  • Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky

adresa pracoviště: Provident Financial s.r.o. - Hradec Králové, Sušilova 1528/1, Pražské Předměstí, 500 02 Hradec Králové 2