Rebuy Stars

Krupiér Trainee (kurz ZDARMA)
Spokojenost zákazníků je naše priorita a proto hledáme šikovné a dobře naladěné lidi, kteří vědí, co od života chtějí. Za dobrou práci – dobré peníze. Pro naši pobočku v Karlových Varech hledáme kandidáty na pozici Krupiér Trainee

Co Vás čeká:

  • Krupiérský kurz! – své budoucí zaměstnance vše naučíme!

Po zaučení budete:

  • organizovat hry na všech druzích hracích stolů, které jsou spojené s dokonalou znalostí pravidel hry
  • dohlížet nad regulérností her (Texas Hold’em, American Roulette, Black Jack,…)
  • zodpovídat za zajištění vysoké úrovně zákaznických služeb

Od uchazečů požadujeme:

  • chuť se učit
  • profesionální společenské vystupování a spolehlivost
  • manuální zručnost, pohotovost a rychlost
  • nadšení pro práci a časovou flexibilitu
  • trestní bezúhonnost
  • zdravotní způsobilost pro práci v noci
  • základy AJ

Co Vám můžeme nabídnout:

  • po zaučení budete spolupracovat na hlavní pracovní poměr jako Krupiér, jehož základní nástupní mzda je 22.500,- Kč + bonusy, příplatky atd.
  • systém benefitů pro zaměstnance
  • příjemné prostředí nového moderního casina
  • profesní a mzdový růst na seniornější pozice (Inspektor, Floorman)