NET and GAMES a.s.
 
 
 
 
Statistik/Data miner (možnost i part-time, Brno)
Věříš, že práce s daty může být zajímavá a kreativní? Statistika a Data mining u nás znamená dolování dat z databází, psaní programů pro jejich automatické zpracování, vizualizaci, prezentaci výsledků a hledání odpovědí na otázky, které Tě napadnou.

Jak bude vypadat TVŮJ den?

- Staneš se součástí vývojářského týmu, kde jsou kromě statistiků také programátoři, vývojáři her, ajťáci, produkťáci a projekťáci.
- Minimálně třikrát do týdne budete mít stand up meeting, kde si řeknete, co je potřeba udělat a co má prioritu. Chceme, aby byl náš produkt úspěšný, takže uvidíš využití agilní metodiky řízení vývoje v praxi.
- Potom už se pohroužíš do světa dat a budeš s nimi pracovat. Pokaždé to bude něco jiného, takže se rozhodně nebudeš nudit.
- Nejvíc času budeš komunikovat s našimi ajťáky, kteří mají přístup k zajímavým datům z různých databází. Tato data čekají na své využíti. Budeš s nimi dál pracovat a analyzovat je.
- Setkáš se taky s regresními modely.
- A protože máme rádi přehled, neminou Tě i analýzy cílového trhu.

Co by mělo být ve TVÉM repertoáru?

- Bez znalosti databází a data miningu to opravdu nepůjde.
- Pro přístup k databázím, vytahování dat a jejich zpracování budeš potřebovat MySQL.
- Automaticky předpokládáme znalost Linux a MS Office.
- Budeš pracovat i s tabulkami o velikosti miliónů řádků, buď připraven Excel vyměnit za programovací jazyk R. 
- A protože se dotkneš i programování, hodila by se nám alespoň elementární znalost Pythonu. Nicméně není to nic, co by se šikovný člověk, který už se někdy s programováním v libovolném jazyce potkal, během pár dnů nedokázal naučit.

S kým a kde budeš pracovat?

Každý chce vědět, s kým bude pracovat. Poznej svého budoucího kolegu Vítka na  https://kariera.kajot.cz/vit-hruby/. Nasát atmosféru Kajotu můžeš zase prostřednictvím našeho videa na https://youtu.be/zDIv6ohxyG4.

Proč by ses měl rozhodnout pro nás?

- Jsme neformální společnost (dress code free). :)

- Budeš sedět v příjemné kanceláři s kolegy matematiky a statistiky. Vždycky se budeš mít s kým poradit.
- Během dne si dáš dobré kafe a čerstvé ovoce.
- Pro věrné zaměstnance máme širokou škálu benefitů a dodatkovou dovolenou.
- Budeš mít taky nárok na zdravotní volno/sick day a stravenky.
- Můžeš se účastnit mimopracovních akcí, které s kolegy organizujeme.
- Jsme otevřeni spolupráci i na zkrácené úvazky, pokud třeba ještě studuješ či máš jiné projekty.
- Work-life balance je pro nás samozřejmostí.
- Daná pozice nemusí být pro tebe konečnou. Kajot roste, přibývají nové projekty, a to s sebou nese požadavky na nové specializované pozice.

Jdeš do toho s námi?

Tak nám klidně místo CV pošli jen tvůj LinkedIn profil na kariera@kajot.cz a brzy se uvidíme.

V souvislosti s Vašimi osobními údaji, které nám v souvislosti s výběrovým řízením poskytnete, si Vás tímto v zastoupení společnosti NET and GAMES a.s., Bednářova 621/29, 619 00 Brno, IČ: 28330633, a osob spolupracujících s touto společností na budování obchodní značky KAJOT, dovolujeme dle platné právní úpravy informovat o rozsahu, účelech a právním základu pro zpracování Vašich osobních údajů, které nám v dodané dokumentaci uvedete. 

Všechny Vaše zmíněná práva můžete realizovat prostřednictvím kontaktního e-mailu gdpr@kajot.cz. Rádi Vám také poskytneme podrobnější informace, či zodpovíme jakékoliv otázky týkající se ochrany Vašich osobních údajů.