AD EMPLOYMENT s.r.o.

Quality Engineer
Zajištění procesu dle požadavků zákazníka prostřednictvím interních auditů a spouštění požadovaných akčních plánů.

Požadavky:

  • VŠ, SŠ s maturitou,
  • min. 5 let praxe v automobilovém průmyslu, oddělení kvality,
  • AJ/NJ slovem i písmem,
  • důvěryhodnost, úsilí o výsledky, vzdělávání se,
  • zákaznická orientace, schopnost řízení konfliktu, řízení procesu.

Náplň práce:

  • Komunikace se zákazníky.
  • Zajištění procesu dle požadavků zákazníka prostřednictvím interních auditů a spouštění požadovaných akčních plánů.
  • Denní sledování výroby a stavu výrobků po kvalitářské stránce, denní procesní audity.
  • Vstupní kontrola.
  • Neustálé zlepšování výrobního procesu a implementace nutných akcí pro zlepšení.
  • Plnění požadavků zákazníka ve všech kvalitářských záležitostech, řešení kvalitářských problémů dodavatelů.
  • Školí všechny zaměstnance závodu v oblasti kvality.
  • Provádí 5S audity a dohled nad dodržováním 5S standardů.
  • Má pravomoc zastavit výrobu či dodávku dílů finálnímu zákazníkovi v případě kvalitářských problémů s výsledným produktem či vstupními komponenty, které můžou vést k zastavení či ohrožení finálního zákazníka.

Nabízíme:

  • Zázemí v nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí,
  • práci v profesionálním týmu,
  • vzdělávací a jazykové kurzy,
  • odpovídající finanční ohodnocení,
  • 5 týdnů dovolené,
  • další zaměstnanecké benefity.