NET and GAMES a.s.
 
 
 
 
Servírka/Barman (Pardubice)
Mohlo by Vás zajímat, že Kajot tým v Pardubicích se rozšiřuje a přijme novou/nového parťačku/parťáka. Vládne u nás kamarádská atmosféra, chceme a pracujeme jako jeden tým!

Mohlo by Vás zajímat, že Kajot tým v Pardubicích se rozšiřuje a přijme novou/nového parťačku/parťáka. Vládne u nás kamarádská atmosféra, chceme a pracujeme jako jeden tým!

 

Koho hledáme:

týmového hráče, který se nebojí práce a má chuť se učit a zdokonalovat,
výuční list v oboru je výhodou, ale není nutností. Zaškolíme, pomůžeme a poradíme,
praxi v gastronomii (oboru) přivítáme, není však podmínkou,
spolehlivost a komunikativnost jsou pro nás samozřejmostí,
můžeš se k nám připojit co nejdříve.

 

Co tě u nás čeká:

čeká tě netradiční a zajímavé prostředí,
budeš pracovat převážně za barem, starat se o naše hosty, aby byli spokojení a rádi se k nám vraceli,
směnný provoz, 12ti hodinové směny v režimu krátký-dlouhý týden, ale můžeme se domluvit,
kávu a nealko nápoje budeš mít u nás zdarma.

 

Takže pokud se chceš stát součástí naší bezva party, napiš nám na adresu bohuslav.efenberk@seznam.cz nebo rovnou zavolej na telefonní číslo 606 072 257 a my se Ti co nejdříve ozveme. Přijdeš se podívat, jak to u nás chodí a na všem se domluvíme.

 

V souvislosti s Vašimi osobními údaji, které nám v souvislosti s výběrovým řízením poskytnete, si Vás tímto v zastoupení společnosti NET and GAMES a.s., Bednářova 621/29, 619 00 Brno, IČ: 28330633, a osob spolupracujících s touto společností na budování obchodní značky KAJOT, dovolujeme dle platné právní úpravy informovat o rozsahu, účelech a právním základu pro zpracování Vašich osobních údajů, které nám v dodané dokumentaci uvedete. 

Všechny Vaše zmíněná práva můžete realizovat prostřednictvím kontaktního e-mailu gdpr@kajot.cz. Rádi Vám také poskytneme podrobnější informace, či zodpovíme jakékoliv otázky týkající se ochrany Vašich osobních údajů.