Občanům s.r.o.

Konzultant/ka - Jihlava
Patříš mezi cílevědomé, komunikativní a pozitivně naladěné lidi, kteří se nebojí postavit výzvám a mají chuť se neustále zlepšovat a rozvíjet?

Jsme společnost Občanům s.r.o. a máme dlouholeté zkušenosti v oblasti energetiky. Cílem našeho projektu je snižovat náklady na domácnosti. V současné době je u nás zapojeno už přes 85000 občanů.

Dej nám o sobě vědět! Aktuálně hledáme do našeho týmu kolegu/kolegyni a to do jedné z našich poboček na pozici Konzultant.

Náplň práce:

- vyhledávání nových obchodních příležitostí
- udržování partnerských vztahů
- rozšiřování obchodní sítě
- péče o stávající klientelu
- zpracování příslušné administrativy

Požadavky:

- výborné komunikační a prezentační dovednosti
- vysoké pracovní nasazení
- spolehlivost, samostatnost, flexibilitu
- uživatelská práce na PC (kancelářský software, práce na internetu, MS Office, apod.)
- řidičský průkaz skupiny B
- trestní bezúhonnost

Nabízíme:

- silné zázemí úspěšné firmy
- zajímavé finanční ohodnocení (fixní složka a motivační složka)
- příjemné pracovní prostředí
- individuální podpora ze strany manažera i společnosti
- flexibilní pracovní dobu
- marketingovou podporu
- teambuldingové akce

Nástup možný ihned.