Studio zdravého životního stylu
 
 
 
 
Specialistka I Ultrazvuková lipolýza I až 32000 Kč
Práce v kosmetickém salónu s obsluhou přístroje na ultrazvukovou liposukci. Není zapotřebí mít vystudovaný tento obor, zaškolení je součástí pracovní pozice. Upřednostníme spolehlivou, komunikativní osobu i bez vzdělání v oboru.

Kdo jsme?

Jako společnost rozšiřujeme naše porftolio služeb výživového poradenství na služby s okamžitými výsledky formou ultrazvukové (bezbolestné) liposukce. 

Co u nás budete dělat? 

Na ošetření ultrazvukové liposukce máme zajištěnou klientelu a na Vás bude se o zákazníka dobře postarat. To znamená příjemně uvítat, pobavit se klientem a ošetřit problematické tělesné partie speciálním přístrojem (školení na přístroj jako firma zajistíme, bez této akreditace není možné přístroj obsluhovat). Součástí práce je samozřejmě o klienty pečovat a poskytovat maximálně příjemný servis tak, aby zákazník měl zájem zakoupit další ošetření a pokračovat v procedurách. 

Jaká je pracovní doba? 

Pracovní doba je nastavená podle potřeb našich zákazníků. To znamená, že pondělí a pátek je od 8:00 do 17:00 hodin. Středa a čtvrtek je vždy od 11:00 do 20:00 hodin a úterky se střídají - lichý týden je 8:00 - 17:00 a sudý týden 11:00 - 20:00 hodin. V případě, že budete chtít nárazově větší příjem, je možné domluvit pár ošetření i v průběhu víkendu a proplácet tak i přesčasy - tuto možnost však nevyžadujeme. 

Jaká je mzda?

Mzda je složená z fixní mzdy a motivačního ohodnocení z dalších domluvených ošetřeních. V průměru se tedy bavíme o 22-25.000 Kč/měsíčně. 

Jaké jsou benefity? 

Součástí práce jsou i benefity. Pravidelné firemní akce. Mobilní telefon s neomezeným voláním a psaním textových zpráv i do osobního života, firemní telefon a firemní notebook. Možnost využít portfolia našich služeb zdarma anebo s výraznou slevou a mnoho dalšího. 

Místo výkonu práce je Strašnická, Praha 10, ulice Dětská.