Future Recruitment

Specialista pojištění - Team Leader
Pro našeho klienta, mezinárodní automobilovou společnost, hledáme vhodné kandidáty na pozici Specialista pojištění, který povede malý tým podřízených.

Náplň práce:

Vedení malého týmu pojistných událostí (CZ, SK, do budoucna PL)
Supervizorování ostatní trhů z pohledu legislativy, znalost IDD
Konzultační a poradenská činnost při pojistných událostech
Správa flotil a nastavování nových
Sledování škodních průběhů
Spolupráce na nastavování budgetu pojištění skupiny
Správa fakturace
Správa legislativních požadavků ve skupině
Pravidelný reporting

Nabízíme Vám:

Nadstandardní platové ohodnocení
Atraktivní analytickou práci v kanceláři (Praha)
Služební mobilní telefon
Práci v neformálním prostředí – mladý, přátelský kolektiv
Firemní benefity – slevy na sport, kulturu, cestování, firemní školení

Požadujeme:

Výbornou znalost MS Office (především EXCEL)
SŠ nebo VŠ vzdělání
3 roky praxe na obdobné pozici
Pokročilou znalost anglického jazyka