Conectart s.r.o.

VYDĚLEJTE SI Z DOMOVA AŽ 60 000 Kč
Chcete pracovat z domova? Vydělávat si jako v Praze? Máte zkušenosti z Call Centra? Máte za sebou prokazatelné výsledky? Nebaví Vás každý den docházet do kanceláře, a přesto hledáte práci na plný úvazek? Tak to si budeme rozumět.

Co Vás čeká?

  • Telefonický kontakt se zákazníky, akvizice nových zákazníků
  • Administrativa spojená s vyřizováním zákaznických požadavků
  • Práce na úspěšném projektu

Co od Vás očekáváme?

  • S prodejem po telefonu se nesetkáváte poprvé
  • Jste prodejce, který má již zkušenosti a ví, jak zákazníky zaujmout
  • Telefonického kontaktu se nebojíte
  • Máte příjemný hlasový projev bez logopedických vad
  • Umíte pracovat samostatně
  • Máte chuť učit se novým věcem
  • Máte vlastní PC a připojení k internetu

Co Vám nabízíme?

  • Propracovaný systém provizí
  • Nadprůměrnou nástupní mzdu
  • Práci odkudkoliv z ČR
  • Důkladné zaškolení, které Vám pomůže k těm nejlepším výsledkům
  • Plnohodnotné zaměstnání z domova