PRÁCE HOME OFFICE
 
 
 
 
OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE pro zahraniční trhy
Společnost KAZETO, společnost s ručením omezeným (spol. s r.o.)

OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE pro zahraniční trhy – formou HOME OFFICE

Přijmeme OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE pro zahraniční trhy – formou HOME OFFICE (obor designové produkty z lepenky), na hlavní pracovní poměr (HPP), který bude prodávat naše tradiční, i designové produkty z lepenky, vlastní produkty i produkty na objednávku, na zahraniční trhy. Očekáváme, že se budete v rámci spolupráce orientovat na některé, z následujících zemí: Německo, Francii, Belgii, Holandsko, Dánsko, Švédsko…

Přijmeme zdatného obchodníka, který má obchodní praxi v prodeji českých produktů do zahraničí, ale zejména zkušenosti v navazování nových obchodních partnerů, kterým budeme vyrábět produkty z lepenky na zakázku (na objednávku). Bude se jednat o vysoce kvalitní produkty z lepenky, v designu zákazníka, velikosti, i barevné škále, a s motivy zahraničního zákazníka. Naším zákazníkem mohou být např. zahraniční výrobci, kterým pro jejich produkty vyrobíme špičkové obaly, našimi zákazníky mohou být výrobci hraček, kterým budeme dodávat produkty z lepenky na zakázku, označené jejich značkou, našimi zákazníky mohou být různé obchodní řetězce a sítě, našimi zákazníky mohou být reklamní a marketingové společnosti atd. Výčet našich zákazníků by byl dlouhý…

V nejbližším období, totiž máme v plánu zvýšení obratu, a proto hledáme, dalšího člena týmu, který je obchodně zdatný, a pomůže nám, při splnění tohoto cíle. Máte rádi Výzvy?

Jsme tradiční firma KAZETO spol. s r.o. (www.kazeto.cz), se sídlem v Přerově na Moravě. V naší firmě se už téměř 100 let (založená byla v roce 1925), vyrábějí produkty z lepenky, které dodáváme nejen na trh České republiky a Slovenska, ale zejména do zemí EU. Výrobní program neustále přizpůsobujeme době, aby naše produkty měly moderní design a dosahovaly nejvyšší kvality. Produkty vyrábíme ve vlastním závodě, který se nachází v Přerově na Moravě.

Jsme experti na výrobu designových produktů z lepenky. Vyrábíme např. interiérové doplňky, úložné a dárkové krabice, hračky, kloboukovky, a nýtované kufry. Naše výrobky mají moderní design a jsou využitelné jak v domácnostech, tak i v kancelářích. Stavíme na tradičních výrobních postupech, mistrném umění našich pracovníků, v oblasti designu spolupracujeme se širokou škálou domácích a zahraničních návrhářů. Značná část naší produkce je exportována do řady zemí EU, Skandinávie a USA.

Baví Vás obchodování? Vytvoříme Vám takové podmínky, aby Vás práce u nás bavila, a mohli jste podstatnou část Vašeho pracovního času jednat s našimi stávajícími zákazníky, ale zejména potenciálními zákazníky. Chceme po Vás, abyste maximum Vašeho času obchodovali, konkrétní dotahování jednotlivých obchodních případů za Vás v určité fázi převezmou obchodní referenti, které se nachází přímo v našem výrobním závodě a dotáhnou obchodní případy do úspěšného finále (zajistí kalkulaci cen, výrobu modelů k odsouhlasení, příp. a jejich úpravu dle přání zákazníků, atd.).

Vaše měsíční hrubá mzda, se po zapracování, bude pohybovat cca mezi 25 000 Kč – 50 000 Kč, ale i více. Měsíční hrubá mzda, bude obsahovat pohyblivou složku, závislou na výsledcích Vaší práce. To je přirozené, ale věřte, že vazba na výsledky, pro Vás bude silně motivační.

Pro profesionálního obchodníka nabízíme zcela výjimečný obchodní prostor, a vzhledem k tomu, že v našem sortimentu je konkurence minimální, tak obchodní výsledky, budou do značné míry, kopírovat Vaši obchodní zdatnost a pracovitost.

Nehledáme jen tak někoho. Hledáme obchodně i technicky zdatného obchodníka, který bude mít zájem se neustále zlepšovat, a bude na sobě pracovat. Náš akční tým, chceme doplnit o kvalitního obchodního zástupce, který si je plně vědom toho, že obchodní úspěch se nedostavuje automaticky. Jen kvalitní obchodník ví, že obchodní úspěch je vykoupen systematickou prací, a plným nasazením.

Vybraného uchazeče rádi zaškolíme: a) ve vztahu k nabízeným produktům; a) ve vztahu k designovým produktům na zakázku pro konkrétního zákazníka; c) ve vztahu k optimálnímu obchodnímu modelu; d) ve vztahu k firemním obchodním nástrojům a systémům;

Veškeré obchodní informace budete zaznamenávat do firemní obchodní evidence. K dispozici budete mít veškeré propagační materiály, ceníky, vzorky, vzorkovnice barev, a obchodní know-how firmy, podle kterého budete postupovat…

Co od Vás očekáváme?

 • VŠ či SŠ vzdělání, ideálně obchodního či technického směru.
 • Prodejní dovednosti a zkušenosti.
 • ŘP a aktivní řízení osobního automobilu.
 • Denní práci s notebookem a telefonem.
 • Profesionální osobní jednání se zákazníky.
 • Denní záznamy do obchodní evidence.
 • Plnění obchodního plánu, resp. stanovených cílů.

 

Co Vám nabízíme?

 • Hlavní pracovní poměr.
 • Služební automobil k naplánovaným zahraničním cestám, notebook, mobilní telefon.
 • Základní a pohyblivou měsíční hrubou mzdu (25 000 Kč - 50 000 Kč, ale i více Kč měsíčně).
 • Možnost výrazné finanční motivace, a to bez jakéhokoliv omezení.
 • Další firemní benefity.
 • Zaškolení a doplňování znalostí.
 • Možnost osobního rozvoje.
 • Příležitost pracovat v akčním týmu.