NET and GAMES a.s.
 
 
 
 
Servírka/Barman (Zlín)
Máte rádi lidi a hry? Pak by Vás mohlo zajímat, že Kajot tým ve Zlíně se rozšiřuje a přijme novou parťačku/nového parťáka. Vládne u nás kamarádská atmosféra, chceme a pracujeme jako jeden tým!

Koho hledáme:

týmového hráče, který se nebojí práce a má chuť se učit a zdokonalovat,
výuční list v oboru je výhodou, ale není nutností,
praxi v gastronomii (oboru) je výhodou,
spolehlivost a komunikativnost jsou pro nás samozřejmostí,
můžeš se k nám připojit co nejdříve.

 

Co tě u nás čeká:

čeká tě netradiční a zajímavé prostředí včetně VLT automatů a živé hry,
budeš pracovat převážně za barem, starat se o naše hosty, aby byli spokojení a rádi se k nám vraceli,
budeš odpovídat za výplatu VLT automatů, musí všechno sedět do puntíku,
dvousměnný režim, ale můžeme se domluvit, směny se plánují měsíc předem,
motivační ohodnocení.

 

Takže pokud se chceš stát součástí naší bezva party, napiš nám na adresu Alice.Vitkova@seznam.cz nebo rovnou zavolej na telefonní číslo 702 023 066 a my se Ti co nejdříve ozveme. Přijdeš se podívat, jak to u nás chodí a na všem se domluvíme.

 

V souvislosti s Vašimi osobními údaji, které nám v souvislosti s výběrovým řízením poskytnete, si Vás tímto v zastoupení společnosti NET and GAMES a.s., Bednářova 621/29, 619 00 Brno, IČ: 28330633, a osob spolupracujících s touto společností na budování obchodní značky KAJOT, dovolujeme dle platné právní úpravy informovat o rozsahu, účelech a právním základu pro zpracování Vašich osobních údajů, které nám v dodané dokumentaci uvedete. 

 

Všechny Vaše zmíněná práva můžete realizovat prostřednictvím kontaktního e-mailu gdpr@kajot.cz. Rádi Vám také poskytneme podrobnější informace, či zodpovíme jakékoliv otázky týkající se ochrany Vašich osobních údajů.