Zásilkovna s.r.o.

Řidič/řidička, skladník/skladnice
Zásilkovna vznikla před 8 lety jako technologický start-up. A přestože už dávno nejsme start-up, jsme super cool tým a míříme stále výš. Stáváme se technologickou firmou, která udává trendy nejen v ČR, ale v rámci celé EU.

Pracujte v přátelském kolektivu.

Získejte pracovní příležitost v české výjimečné, inovativní společnosti.

Náplň práce:

rozvoz a svoz zásilek
nakládka zboží
výběr dobírek
komunikace s klienty
práce ve skladu: balení a třídění zásilek

Požadujeme:

řidičský průkaz sk. B, praxe s řízením dodávky
manuální zručnost a fyzickou zdatnost, samostatnost
seriózní přístup k zákazníkům, asertivitu a empatii
flexibilitu, odolnost vůči stresu
výpis z rejstříku trestů
práce vhodná spíš pro muže (zvedání balíků 15kg+)
spolehlivost a pracovitost

Nabízíme:

práci ve stabilní české společnosti
příjemné prostředí v kolektivu
rozmanitou práci
možnost profesního růstu ve firemní struktuře
stravenky 100/Kč den, plně hrazené zaměstnavatelem
pracovní doba: ranní: 5:00 - 13:30, odpolední: 13:00 - 21:30

Zaujali jsme Vás? Pošlete nám životopis.

Chceme Vás poznat. Když budeme mít pocit, že se Vám u nás bude líbit, setkáme se osobně.