Ivana Štěrbová, DiS.

Obchodník online marketingových produktů
Dynamická společnost zabývající se e-mail marketingovými službami a dalšími on-line marketingovými produkty. Hledáme do týmu obchodníka, kterého baví moderní technologie a velmi rád bude šířit naše strategie dál.

Náplň práce:

- akvizice nových převážně B2B klientů,

- péče o stávající klientelu a udržování dobrých obchodních kontaktů atd.

Požadujeme:
- výborné komunikační vlastnosti, schopnost nadchnout a zaujmout
- zájem o oblast moderních technologií velkou výhodou
- zkušenosti s prodejem velkou výhodou (ideálně technologie a B2B business, ale není podmínkou)
- velmi dobrá znalost AJ
- vysoké pracovní nasazení a nadšení

Nabízíme:
- moderní pracoviště v centru Prahy + práce v terénů
- mladý, přátelský pracovní tým, který spojuje stejný zájem
- pevný fixní plat + neomezené provize v závislosti na výsledku vaší práce
- flexibilní pracovní dobu, možnosti home office
- pro rodinný přístup - u nás se nemusíte stydět za to, že jsi otec/matka - my víme, že je to normální :-).