PRÁCE HOME OFFICE

Back Office Asistent/ka Brno
Zavoláme, s.r.o.

Požadavky

  • Není důležitá praxe ale musíte být komunikativní, mít tah na branku, být cílevědomí a mít stále dobrou náladu :)

Nabídka

  • Nabízíme: Fixní plat + Bonusy (průměrné mzdové rozpětí je 20-35.000,-), občerstvení na pracovišti, firemní večírky a akce. Školení je hrazené firmou ale již během něj vyděláváte. Dále je to možnost reálného kariérního růstu - ti nejšikovnější postupují již v rámci několika měsíců na pozici Supervizora či přímo Vedoucího pobočky. Naučíte se výborným komunikačním dovednostem, které uplatníte kdekoliv na trhu práce. Flexibilní plánování směn dle Vašich možností, takže studenti a maminky na MD jsou u nás vítáni.

Pracovní náplň

  • Jako asistent domlouváte schůzky Vedoucím poradcům. Neprobíhá žádný prodej ani nabídka a klientům voláme na již stávající smlouvy
  • drobná administrativa a logické trasování

Po zapracování je možnost i pracovat z domu.
Plat: 25000
Město: Brno