SEŽEV facility s.r.o.

údržbář, technik, elektrikář
Přijmeme do trvalého pracovního poměru všestranného provozního údržbáře (elektro, zednictví, instalatérství). Nabízíme velmi různorodou práci pro šikovného pracovníka, který má zkušenosti z více oborů jako je stavebnictví, od obkládání po malířstv

Přijmeme do trvalého pracovního poměru všestranného provozního údržbáře (elektro, zednictví, instalatérství).

Nabízíme velmi různorodou práci pro šikovného pracovníka, který má zkušenosti z více oborů jako je stavebnictví, od obkládání po malířství, elektrikářské práce odbornějšího charakteru, běžné instalatérské činnosti dle aktuální situace.

Náplň práce

Údržba veškerých technologií objektu
Elektrikářské práce

Instalatérské práce

Zednické a obkladačské práce
Běžné údržbářské práce a opravy
Elektrotechnické vzdělání - vyhláška 50 §6

Požadujeme
SOU/SŠ v oboru elektro, stavebnictví

ŘP. Sk B

Praxi minimálně 5 let

Požadujeme manuální zručnost, fyzickou zdatnost, spolehlivost, pečlivost

Nabízíme

Zázemí stabilní společnosti

Služební telefon

Služební automobil

Příjemný a přátelský kolektiv

Různorodou tvůrčí činnost

Nástup 1.1.2019