NET and GAMES a.s.
 
 
 
 
Obsluha v kasinu/Servírka/Barman/ (Praha)
Do nově zrekonstruovaného kasina hledáme nadšence, co rádi obsluhují lidi s úsměvem v kteroukoli denní či noční hodinu. Vládne u nás kamarádská atmosféra, chceme a pracujeme jako jeden tým!

Do nově zrekonstruovaného kasina hledáme nadšence, co rádi obsluhují lidi s úsměvem v kteroukoli denní či noční hodinu. Vládne u nás kamarádská atmosféra, chceme a pracujeme jako jeden tým!

 

Koho hledáme:

týmového hráče, který se nebojí práce a má chuť se učit a zdokonalovat, u nás na to nikdy nebudeš sám, vždy ti bude oporou manažer/kolega,
výuční list v oboru je výhodou, ale není nutností,
spolehlivost a komunikativnost jsou pro nás samozřejmostí,
můžeš se k nám připojit co nejdříve.

 

Co tě u nás čeká:

netradiční a zajímavé prostředí v nově zrekonstruovaném kasinu,
budeš pracovat převážně za barem, starat se o naše hosty, aby byli spokojeni a rádi se k nám vraceli,   
směnný provoz, 12-ti hodinové směny v režimu krátký - dlouhý týden, ale můžeme se domluvit, směny plánujeme měsíc předem,
v pracovní době nápoje a stravování za zvýhodněné ceny.

 

Takže pokud se chceš stát součástí naší bezva party, zavolej nám na telefonní číslo +421 907 948 584 nebo nám napiš na adresu hejnusova@kajotworld.cz. Přijdeš se podívat, jak to u nás chodí, a na všem se domluvíme.

 

V souvislosti s Vašimi osobními údaji, které nám v souvislosti s výběrovým řízením poskytnete, si Vás tímto v zastoupení společnosti NET and GAMES a.s., Bednářova 621/29, 619 00 Brno, IČ: 28330633, a osob spolupracujících s touto společností na budování obchodní značky KAJOT, dovolujeme dle platné právní úpravy informovat o rozsahu, účelech a právním základu pro zpracování Vašich osobních údajů, které nám v dodané dokumentaci uvedete. 

 

Všechny Vaše zmíněná práva můžete realizovat prostřednictvím kontaktního e-mailu gdpr@kajot.cz. Rádi Vám také poskytneme podrobnější informace, či zodpovíme jakékoliv otázky týkající se ochrany Vašich osobních údajů.