NET and GAMES a.s.
 
 
 
 
Asistent/ka obchodního oddělení (Brno)
Zapomeň na nudu v práci a pojď zkusit, jak to funguje u nás. Čeká na tebe pestrá škála úkolů a můžeš se toho hodně naučit. Daří se nám, rosteme a ty můžeš být u toho.

Zapomeň na nudu v práci a pojď zkusit, jak to funguje u nás. Čeká na tebe pestrá škála úkolů a můžeš se toho hodně naučit. Daří se nám, rosteme a ty můžeš být u toho.

Co můžeš očekávat?

Staneš se jednou z klíčových osob pro komunikaci s našimi obchodními partnery. Budeš zodpovědný/á za to, aby všechno klapalo jako dosud.
Stěžejní součástí tvého dne budou smlouvy. Na základě podkladů od obchoďáků připravíš nové smlouvy, případně vykomunikuješ jejich změny a dodatky.  
Občas je potřeba něco vyřídit i na úřadech. I tato agenda bude na tobě.
Potřebujeme mít neustále přehled, proto povedeš různé přehledy a statistiky. Vše musí sedět do puntíku.
Naučíš se pracovat v interním programu Navision, který používáme na vše ohledně obchodu, plánování výroby i nákupu materiálu.
A určitě zabrousíš i do dalších oblastí obchodu a přijdou další ad hoc úkoly z oblasti administrativy.

Jak si TĚ představujeme?

Klíčová je schopnost týmové spolupráce - budeš velmi úzce kooperovat s dalšími kolegyněmi obchodního oddělení a našimi obchodními manažery. Zakládáme si na fungujícím týmu, který se umí vždy podpořit.
Máme partnery doma i v zahraničí, takže bez angličtiny se neobejdeš.
Tabulka v Excelu a dopis ve Wordu jsou pro tebe hračka.
Důraz klademe na pečlivost a spolehlivost, ve smlouvách se zákazníky a partnery chyby prostě být nesmí.
Nebojíš se zařídit a vykomunikovat vše, co bude potřeba.
Nadšení pro věc a proaktivní přístup ti rozhodně nejsou cizí.
Jsi aktivní řidič/ka, zajedeš autem, kam bude nutné.

 

Proč my?

Dress code nečekej, jsme neformální firma.

Budeš sedět v příjemné kanceláři s kolegyněmi, kterých se budeš moci kdykoliv na cokoli zeptat.  Jsme bezva parta i mimo práci.
Můžeš počítat s pestrou škálu benefitů – od dodatkové dovolené, sick day, stravenky, občerstvení na pracovišti, věrnostní odměny a další.

Takže pokud se chceš stát součástí naší bezva party, napiš nám na adresu kariera@kajot.cz a my se Ti co nejdříve ozveme. Více nás můžeš poznat na https://kariera.kajot.cz/#proc-pracovat-u-nas