NET and GAMES a.s.
 
 
 
 
Projektový/á manažer/ka (Brno)
Nebojíte se zodpovědnosti, rád/a věci zlepšujete a bavilo by Vás řídit projekty a tým v netradičním prostředí? Pak jste to VY, koho hledáme. Nabízíme Vám jedinečnou příležitost realizovat vlastní myšlenky a nápady a řídit bezva projektový tým.

Nebojíte se zodpovědnosti, rád/a věci zlepšujete a bavilo by Vás řídit projekty a tým v netradičním prostředí? Pak jste to VY, koho hledáme. Nabízíme Vám jedinečnou příležitost realizovat vlastní myšlenky a nápady a řídit bezva projektový tým.

Jaké projekty budete řídit? Jde o IT projekty herních systémů pro videoloterijní terminály a hrací přístroje, online kasinových her a dalších z oblasti online zábavy.

S kým budete spolupracovat? Stěžejní pro Vás bude spolupráce s top managementem a našimi projektovými koordinátory a produktovými manažery, které budete i metodicky řídit. 

Jaký bude postup? Dostanete zadání projektu, sestavíte plán a rozpočet, projekt zkalkulujete s ohledem na finanční a lidské zdroje a vydáte doporučení, zda projekt realizovat nebo se raději zaměřit na něco jiného.

Projekt dostal zelenou? Navrhnete časový harmonogram činností a budete kontrolovat jeho dodržování.

Něco nepůjde, jak má? Budete muset aktivně zareagovat na změny a navrhovat nová řešení.

Co od Vás ještě očekáváme?  Nemine Vás řízení a motivace desetičlenného týmu, tvorba a aktualizace projektové dokumentace a reporting vedení společnosti.  

Koho hledáme?

Někoho, kdo bude spolu s kolegy vždycky v „terénu“ a společně pracovat na tom, aby se vše dařilo.
Člověka se základním povědomí o IT a zkušenostmi v projektovém řízení.
Analytický typ se snahou hledat a najít to nejlepší řešení, který se nenechá odradit problémy, které jistě nastanou.
Tahouna, co dokáže motivovat sebe i svůj tým.
Potřebujeme, abyste měl/a přehled o vývoji SW, metodikách vývoje a zkušenost s jejich použitím v praxi. Hodilo by se i povědomí o nástrojích pro evidenci požadavků (Redmine nebo jiný).

Proč byste to měl u nás zkusit?

Každý den bude jiný, řešíme širokou škálu projektů.
Dostanete příležitost rozvíjet své manažerské dovednosti. Pokud Vás něco napadne, sem s tím.
Zajímavé benefity a férovou odměnu (výkonnostní a mimořádné odměny, věrnostní benefity, dovolená navíc, sick day, pružnou pracovní dobu, občerstvení na pracovišti a další).
Samozřejmě telefon, notebook a stravenky…a navíc bezva tým srdcařů a nadšenců.

Chcete vědět ještě víc? Podívejte se na https://kariera.kajot.cz/#proc-pracovat-u-nas a dejte nám o sobě vědět. Jsme společnost téměř neomezených možností.