Master Internet, s.r.o.

Android programátor/ka
Hledáme zkušeného/zkušenou programátora/programátorku pro zejména mobilní aplikace pro OS Android. Pracujeme na různorodých vlastních nápadech i na zakázkách. Vše píšeme v Kotlinu, ale oceníme i zkušenosti s Javou.

Náplň práce:

Pracovat budeš na vývoji nativních aplikací pro telefony, tablety, hodinky a další zařízení s OS Android. Backend budeš mít již nachystaný naším backendovým týmem. Z 80 % budeš psát zcela nové kódy.

Co všechno při této práci u nás využiješ:

Kotlin, Java, Web Services, REST API, verzovací nástroje, Cit pro skvělé UI/UX, agilní principy vývoje a další programovací jazyky.

Bez jakých znalostí a dovedností se neobejdeš:

  • Znalost vývoje v jazyce Kotlin (případně v Javě) pro Android
  • Profesionální přístup a nasazení
  • Ochotu stále se učit a zdokonalovat.

Nabízíme:

  • Příležitost stát u zrodu špičkových mobilních a cloudových aplikací pro globální trh
  • Kreativní využívání nejnovějších technologií a platforem
  • Práci na zajímavých interních i zakázkových projektech
  • Mladý motivovaný kolektiv
  • Možnost přivést si do práce svého psího kamaráda (už tu dva máme)
  • Spolupráci na IČO nebo HPP