D2Automation s.r.o.

Team leader svářečů
Hledáme Team leadra svářečů do pobočky v Novém Boru

Požadujeme:

  • vzdělání ve strojírenském oboru nejlépe SOU s maturitou nebo event. OU+praxe v oboru min. 2roky
  • svářečské dovednosti (dvě metody svařování výhodou TIG/WIG a MIG/MAG)
  • přípravářské dovednosti (schopnost připravit a sestavit konstrukci podle výkresu)
  • výborná znalost čtení výkresové dokumentace a schémat
  • znalost značení svárů
  • praxe v oboru nutná
  • manuální zručnost, samostatnost, zodpovědnost, pracovitost
  • schopnost a ochota učit se nové věci

Náplň práce:

  • sváření rámů a speciálních konstrukcí pro jednoúčelové stroje
  • příprava postupů pro svařování (návrh technologie)
  • přípravářské práce (příprava svařovacích ploch, řezání, vrtání…)
  • sestavení konstrukce podle výkresové dokumentace
  • podílení se na rozvoji specializované svařovny
  • vedení týmu svářečů

Nabízíme:

  • zázemí stabilní rostoucí technologické společnosti
  • přátelský pracovní kolektiv
  • zajímavou a rozmanitou práci v nově zařízené hale s novou technologii
  • odpovídající platové ohodnocení
  • podílení se na tvorbě firemních standardů
  • možnost rozvíjet své znalosti a dovednosti
  • práci na zajímavých projektech pro automobilový průmysl
  • firemní telefonní číslo s datovým balíčkem i pro soukromé využití
  • závodní stravování i další zajímavé firemní benefity
  • Multisport karta